POSLÁNÍ ŠKOLY

Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí.

Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života. Naším cílem však je...

Stejně jako loňský rok i letos proběhlo rozloučení s devátou třídou před školou v teplém červnovém dni. V pátek 10. 6. podvečer se sešli deváťáci, učitelé, rodiče s příbuznými a další přátelé školy, aby společně strávili čas u dobrého jídla (v podobě rautu a grilu) a pití. Celý večer včetně předtančení se nesl v tématu Men in black. Deváťáci, kromě zmíněného předtančení, připravili také výstup, který představil jejich zájmy. Pak už proběhlo tradiční představení a obdarování stužkou od učitelů a naopak deváťáci postupně poděkovali všem jejich stávajícím i bývalým kantorům a obdarovali je hrníčkem. V průběhu večera se ještě uskutečnil kvíz zaměřený na to, jak moc dobře všichni návštěvníci znají naše učitele.

Ve dnech 26. až 28. 6. vyrazili deváťáci v rámci klubu Bonton pod SVČ Narnie do Bílého Potoka. Zde si užili poslední společně strávený čas různými aktivitami (pokladovka, orientační běh, sportovní a jiné hry), které si sami naplánovali. (Jáchym Novák)

Zápis do MŠ

Seznam přijatých žáků do 1. třídy ZŠ - 2024/2025

Nová střední škola v Libereckém kraji!

Zřizovatel: Jednota bratrská

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Go to top