Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

 

 

Školní rok 2019/2020 zahájíme v pondělí 2. září 2019 v 8 hodin:

1.-3. třída před budovou I. stupně (předpokládaný konec 9:00),

4.-9. třída v sále hlavní budovy (předpokládaný konec 9:30).

Na všechny se moc těšíme.

Informace: viz , ROZVRH, HARMONOGRAM ŠK. ROKU

V pondělí 2. 9. budou obědy vydávány 11:00-12:00 hodin.

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Práce na škole - léto 2019

Go to top