Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

Ani o prázdninách jsme nezaháleli a někteří z nás trávili čas na některém z táborů SVČ Narnie: na táboře pro děti 1. stupně si užívali Indiánské léto, s táborem turistického oddílu Arcturus zažili Dva roky prázdnin a příměstský výtvarný tábor charakterizují slova jeho vedoucí Emy Plichtové:

V průběhu prázdnin proběhl již 10. příměstský výtvarný tábor „S radostí, z radosti a pro radost“, kde děti tvořily a vyráběly po celý týden v SVČ Narnie. Děti ukotvily keramickou skulpturu u budovy 1. stupně, vyrobily „Otesánka“ z krabic, kterého možná využijeme pro dětské akce, vytvořily si několik zajímavých výrobků a ukončily tábor společnou vernisáží za přítomnosti rodičů a přátel. Těšíme se na příští rok, sejdeme se zase!

Více fotografií z táborů hledejte zde.

Informace o ošetřovném z důvodů uzavření škol

Nová střední škola v Libereckém kraji!

Zřizovatel: Jednota bratrská

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Go to top