Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

Milí rodiče,
obědy na září je možno objednávat přes server www.strava.cz. Na základě Vámi poskytnutých přihlášek na stravování Vám byly zaslány přihlašovací údaje do systému. Pokud budete mít jakékoli otázky ohledně nového systému, nebo Vám údaje nedorazily, obracejte se prosím na vedoucí stravování paní Radku Mocovou.
Pokud si oběd neobjednáte, oběd zůstane na daný den neobjednán. Upozorňujeme na to proto, že na některých školách při neobjednání obědu se automaticky zvolí výběr č. 1. a je tedy nutno oběd vysloveně zrušit.

Těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

Seznam přijatých dětí do MŠ – 2021/2022

Seznam přijatých žáků do 1. třídy ZŠ - 2021/2022

Bakaláři: e-ŽK - stručný průvodce

NOVINKA PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ A JEJICH RODIČE

Žáci 6.-8. ročníku musí nejprve zaslat svůj email třídnímu učiteli, do té doby nebudou žákům fungovat přihlašovací údaje.

Nová střední škola v Libereckém kraji!

Zřizovatel: Jednota bratrská

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Go to top