Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

 

 

Školní rok zahájíme ve čtvrtek 1. 9. 2016 v 8 hodin

1.-3. třída na budově 1. stupně,

4.-9. třída na hlavní budově.

Rozvrh hodin

Harmonogram školního roku 2016/2017

Rodičovské schůzky se konají ve čtvrtek 15. 9. v 16:30 v sále na hlavní budově.

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Práce na škole - léto 2019

Go to top