Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed

Milí rodiče, přátelé školy,

dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci i o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě...

Nový školní rok zahájíme v pondělí 3. září 2018 v 8:00 hodin:

1. - 3. ročník před budovou prvního stupně (předpokládaný konec v 9:00 hodin),

4. - 9. ročník v sále hlavní budovy (předpokládaný konec v 9:30).

Těšíme se na Vás.

Informace: viz

ROZVRH

V pondělí 3. 9. budou obědy vydávány od 11 do 12 hodin.

Pozvánka - podzimní akce v Růžodole

Pozvánka

Můžete pomoci

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Sluneční soustava

Go to top