Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

protože současná situace neumožňuje osobní návštěvu ve škole, ani konání tradičního Dne otevřených dveří, připravili jsme pro vás krátké video o tom, jak to u nás ve škole vypadá. 

     

 Video - Jak vypadá běžný školní den?

  

Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Nová střední škola v Libereckém kraji!

Zřizovatel: Jednota bratrská

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Go to top