Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

Nový školní rok zahájíme v pondělí 4. září 2017 v 8:00 hodin

  • 1. - 3. ročník před budovou prvního stupně (předpokládaný konec v 9:00 hodin),
  • 4. - 9. ročník v sále hlavní budovy (předpokládaný konec v 9:30).

Těšíme se na Vás.

Informace: viz

ROZVRH

Informace o ošetřovném z důvodů uzavření škol

Nová střední škola v Libereckém kraji!

Zřizovatel: Jednota bratrská

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Go to top