Milí rodiče, přátelé školy,
dovolte, abych vás krátce seznámil s posláním naší školy. Žádný strom nevydá dobré ovoce bez zdravých kořenů ve vhodné půdě. Stejné můžeme říci také o dětech: Potřebují zdravý rozvoj a k němu příznivé prostředí. Vizí naší školy je připravovat žáky pro život. Ale jaký život a v jakém světě? Nastupující generace naší společnosti stojí proti řadě nástrah, k nimž patří nebývalý přístup k informacím, iluze snadného zisku či nízká odolnost vůči přirozeným nezdarům života...

Vážení rodiče,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a z provozních důvodů se plánované třídní schůzky dne 18. 11. ruší.

Třídní učitelé Vás budou informovat o náhradním termínu setkání s Vámi jako rodiči (nejspíše online formou).

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně zdraví.

 

Vážení rodiče,
jste srdečně zváni na rodičovské schůzky ve čtvrtek 18. 11.

  • 1.-5. třída od 16:00 hodin,
  • 6.-9. třída od 17:00 hodin

v jednotlivých třídách.


Prosíme, abyste respektovali, že v prostorách školy je třeba po celou dobu nosit respirátor. Pokud byste se necítili po zdravotní stránce dobře, raději nechoďte a domluvte si s učiteli individuální schůzku telefonicky nebo později.
Těšíme se na setkání s Vámi a doufáme, že se uvidíme.

Nová střední škola v Libereckém kraji!

Zřizovatel: Jednota bratrská

Co se to děje s moderními pohádkami?

Varování pro rodiče

ohledně rizik užívání internetu dětmi

Go to top