Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed

Milí rodiče a přátelé školy,
předkládáme našim žákům obraz uspořádaného a smysluplného světa. Za 25 let existence školy vidíme, že studium vzdělávacích oblastí právě tímto pohledem na svět poskytuje žákům nejen bezpečnou orientaci, ale také jasný záměr. Je to příběh, který jim stejně jako...

O víkendu 11. - 12. 2. se v prostorách školy uskutečnila konference asociace Comeniana. Asociace byla založena Jednotou bratrskou, aby sdružovala všechna komunitní centra, která církev provozuje. Propojením všech jednotlivých aktivit vzniká ucelená platforma pro službu všem generacím, která odráží fakt, že i ve společnosti či rodině nežijí věkové skupiny odděleně, ale sdílejí život společně. Konference se zúčastnili učitelé a také pracovníci mateřských, rodinných, mládežnických i seniorských center a klubů při sborech JB. Všichni prošli tematickými semináři i společným školením. (Štěpán Horáček)

AKTUÁLNĚ

Vážení rodiče,
náš dodavatel stravování je nucen od 1. 9. 2017 navýšit cenu za obědy na základní škole o 1 Kč. Věnujte prosím tomuto pozornost při zadávání trvalých příkazů v bance.
Děkujeme za spolupráci,
Vedení školy

STRAVNÉ ZŠ

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ ZŠ

Pozvánka

Pozvánka

Sluneční soustava

Go to top