Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed

Milí rodiče a přátelé školy,
předkládáme našim žákům obraz uspořádaného a smysluplného světa. Za 25 let existence školy vidíme, že studium vzdělávacích oblastí právě tímto pohledem na svět poskytuje žákům nejen bezpečnou orientaci, ale také jasný záměr. Je to příběh, který jim stejně jako...

Krásný nový školní rok 2017/2018 s SVČ Narnie

Zdravíme všechny děti, rodiče a přátele zájmového vzdělávání při SVČ Narnie. I letos pro Vás máme nachystanou pestrou nabídku našich klubů i akcí a skrze to skvělé zážitky a nové zkušenosti. Projekt SVČ Narnie pro letošní školní rok nese název: „Rozdáváme radost“ a radost budeme skutečně rozdávat všude, kam se podíváte. Máme pro Vás zajímavé novinky. Otevíráme klub Legosvět pro mladší a starší věkovou skupinu a sportovní klub pro děvčata 5. – 9. třídy (koloběžky, in-line, cyklistika apod.). Dále v Chrastavě otvíráme vedle stávajícího tanečního klubu další taneční klub pro 5. – 6. třídu a ve Vratislavicích tvořivý klub Cik cak pro 1. třídu.

Klubová činnost SVČ Narnie startuje v týdnu od 25. 9. 2017 (pokud vedoucí jednotlivých klubů neurčí jinak), neváhejte však s včasným odevzdáním přihlášky (viz Vnitřní řád)!

Přihláška ke stažení a nabídka všech klubů zde.

Go to top